Tegne- og malekurs

Tegne- og malekurs

Tegne- og malekurs 3264 2448 fanny

Tankerom – Kurs i tegning/maleri med LisBeth J Sjøvoll

I vår tilbyr vi et åtte ukers kurs i tegning og maleri. Deltakerne får jobbe med kull, blyant og akrylfarger.

Kursholder: LisBeth J. Sjøvoll

Oppstart: Uke 5: Onsdag 7. februar kl. 12.30 – 16.30.

Sted: Kunstnerverksteder CS55: C Sundts gate 55, 4. etasje, Bergen sentrum.

Varighet: 8 uker
Max 5 plasser
Kursavgift: Kr. 800,-
Deltakerne anskaffer og betaler materialer selv

Deltakerne arbeider med papir som festes på finerplater. Første fire kursdager fokuserer på tegning, og neste fire kursdager fokuserer på maling.

Vi arbeider med stilleben. Kursets fokus er det å se, det å ha et utgangspunkt, og det å velge forskjellig fokus i  forhold til utgangspunktet.

Du kan melde deg på kurset etter oppstart, men senest tirsdag 20.2.18 kl.12.00, dagen før tredje kurs-gang.

Les mer om kurset og meld deg på her. Påmeldingsfrist 20. februar kl. 12.00.

Personvern innstillinger

Nettstedet vårt bruker informasjonskapsler, hovedsakelig fra tredjeparts tjenester. Definer dine personvernpreferanser og / eller godta vår bruk av informasjonskapsler

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Nettstedet vårt bruker informasjonskapsler, hovedsakelig fra tredjeparts tjenester. Definer dine personvernpreferanser og / eller godta vår bruk av informasjonskapsler